Kriolipoloza Lipocryo

Kriolipoliza LipoCryo - wynajem

Bezpieczeństwo przede wszystkim, Pacjencie, bądź świadomy i dbaj o zdrowie!
Wiele gabinetów odchudzania posiada nieprofesjonalne i niemedyczne urządzenia przeprowadzające proces pseudo-kriolipolizy. Maszyny te nie posiadają badań klinicznych oraz stosownych certyfikatów w przeciwieństwie do urządzenia LipoCryo.
W związku z powyższym faktem wykonywane na nich zabiegi są niebezpieczne dla Państwa zdrowia.
Wybór należy do Państwa, jednak gorąco zachęcamy do korzystania z atestowanych urządzeń marki LipoCryo oraz do zapoznania się ze szczegółami i badaniami klinicznymi na ich temat.
Sprzęt wysokiej klasy świadczy o klasie gabinetu.

Kriolipoliza Lipocryo - wynajem

Działanie
Kriolipoliza została odkryta przez amerykańskich naukowców, którzy dowiedli, że komórki tłuszczowe są bardziej wrażliwe na działanie zimna niż tkanki otaczające. To odkrycie pozwoliło na stworzenie urządzenia, które bezinwazyjnie niweluje tkankę tłuszczową. LipoCryo to innowacja w odchudzaniu i prawdziwa szansa na nieskazitelną figurę.

Na czym polega zabieg kriolipolizy?
Podstawą metody jest schładzanie komórek tłuszczowych w celu ich redukcji. Komórki tłuszczowe pod wpływem działania stałej, niskiej temperatury (około +3 stopni Celsjusza) ulegają apoptozie (kontrolowanej śmierci komórkowej), a ich zawartość jest następnie transportowana przez układ limfatyczny i wydalana z organizmu w procesach metabolicznych. W tym celu stosuje się podwójnie kontrolowaną niską temperaturę, która powoduje krystalizację trójglicerydów zawartych w komórkach tłuszczowych bez uszkodzenia tkanki nerwowej i mięśniowej. Zabiegi wykonuje się w obrębie karku, ramion, pleców, brzucha, pośladków, ud, łydek.
Zabieg znakomicie redukuje także nadmierną tkankę tłuszczową w obrębie blizn po cesarskim cięciu.
Efektem jest utrata 25-45% grubości tkanki tłuszczowej co jest widoczne po upływie 2 tygodni, a pełny rezultat zabiegu można obserwować po ok. 6 tygodniach.
Metoda ta jest bezinwazyjna i bezbolesna. Nie wymaga rekonwalescencji, a po zabiegu można spokojnie wrócić do codziennych czynności.

LipoCryo – System do Kriolipolizy
System stosuje zasadę kriolipolizy, nowatorskiej techniki służącej do nieinwazyjnej redukcji tkanki tłuszczowej przez działanie niskiej temperatury. LipoCryo wywołuje znaczny, trwały ubytek podskórnej tkanki tłuszczowej.

dla_kogo

Zabiegi wykonuje się w obrębie karku, ramion, pleców, brzucha, pośladków, ud, łydek. Podwójna kontrola temperatury zapewnia bezpieczeństwo naczyń krwionośnych, nerwów , melanocytów itp. Skutkiem zabiegu jest utrata 25-45% grubości warstwy tłuszczu. Efekt jest widoczny po upływie 2 tygodni, ale na pełny rezultat należy czekać 6 tygodni. Po tym okresie zabieg może być powtórzony jeśli dalsza kuracja jest potrzebna. Zabieg przeznaczony jest dla osób posiadających nadmiar miejscowo skoncentrowanej tkanki tłuszczowej.